Norma Decor Oferta

Firma Norma Decor powstała w 2001 roku.

Specjalizuje się w wykonywaniu i montażu wszelkiego rodzaju systemów osłon okiennych oraz technice przeciwsłonecznej tzn. rolet zewnętrznych, markiz, pergoli, werand, rolet materiałowych, verticali, żaluzji poziomych, moskitier, screenów, zasłon rzymskich oraz duette i plisse.

Jako jedna z niewielu firm wykonujemy także naprawy. Firma ma podpisane kontrakty z klientami na serwisy i konserwacje rolet zewnętrznych. Zajmujemy się również profesjonalnie automatyką do rolet, markiz i innych przysłon. Służymy pomocą przy planowaniu sterowań indywidualnych, jak i centralnych, dla domu na etapie projektu. Ponadto zajmujemy się montażem automatyki i instalacji elektrycznych do wcześniej zamontowanych rolet i markiz.

Swoje usługi kierujemy dla odbiorców indywidualnych oraz instytucji.Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, zaczynając pomiarem a kończąc na montażu.

Zarówno materiały, z jakich wykonujemy nasze produkty, jak i kolorystyka zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta.Należy dodać, że nasze produkty są objęte nawet 5- letnią gwarancją oraz pełnym serwisem pogwarancyjnym.

W naszej galerii znajdują się przykłady montaży, które wykonujemy na terenie całego kraju.

< Powrót

Norma Decor - Biuro handlowe
Pawilon ul. Murawa vis a vis Castoramy przy Rondzie Solidarności
Godz. otwarcia Pon-Pt 10-18 , Sob 9-13

61-680 Poznań, woj. wielkopolskie

tel. 61 82 57830
(mapa kml)