Oferta Markizy

Markizy doskonale sprawdzają się w zacienianiu tarasów, powierzchni komercyjnych, balkonów, loggi itp. Przy zastosowaniu technologii nadruku są doskonałym nośnikiem reklamy.

Markizy chronią przed promieniami słonecznymi i nadmiernym ciepłem, a dzięki zastosowaniu tkanin o podwyższonym impregnacie stanowią zabezpieczenie przed opadami atmosferycznymi. Przy zastosowaniu komponentów ze stopów aluminium i wykorzystaniu techniki malowania proszkowego uzyskujemy trwałą konstrukcję, nawet do 14 metrów szerokości.

W ofercie firmy znajdą Państwo następujące rodzaje markiz:

  • Tarasowe z wałem tkaniny odkrytym, z daszkiem, w kasecie i pół kasecie
  • Balkonowe z wałem tkaniny odkrytym, z daszkiem, w kasecie
  • Markizorolety
  • Pergole

Markizy opuszczane i podnoszone są ręcznie, za pomocą korby lub z zastosowaniem silnika elektrycznego sterowanego pilotem bądź wyłącznikiem. W wersji elektrycznej można zastosować czujniki wiatru, wstrząsu i deszczu, daje to optymalną kontrolę w przypadku gwałtownej zmiany pogody.

Sposoby montażu markiz:

-na elewację 

Markizy Poznań                    

-Do sufitu (np. wnęk, balkonów)

                       

-Do krokwi

                    Markizy Poznań 

 

 Mając na uwadze duże gabaryty i ciężar markiz do ich montażu stosujemy specjalistyczne materiały o najwyższej jakości. Przy pracach wykorzystujemy sprawdzoną technikę wklejania prętów gwintowanych na żywicę dwuskładnikową. W przypadku ocieplenia na budynku stosujemy aluminiowe kostki dystansowe.

 

 

 

przejdź do galerii

Poznań - zapraszamy do biuro handlowego - pawilon ul.Murawa vis a vis Castoramy przy Rondzie Solidarności
Godz. otwarcia Pon-Pt 10-18 , Sob 9-13