16 lat na rynku
604 717 414, 61 825 78 30
biuro@normadecor.pl

Automatyka do markiz

Jeśli posiadają Państwo markizę sterowaną ręcznie na korbę, lub na silnik który się wyeksploatował , pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Montujemy kompleksowo silniki do markiz wraz z doprowadzeniem elektryki.Ważne jest aby silnik był odpowiednio dopasowany do gabarytów markizy, aby posłużył na długie lata.W naszej ofercie mamy silniki na wyłącznik lub pilota ,z możliowścią awaryjnego zamknięcia lub otwarcia (w razie awarii prądu-dodatkowo korba ręczna). 

Markizę możemy dopsażyć w czujkę słoneczno-wiatrową lub wstrząsową.

Czujka wstrząsowa EOLIS 3D WireFree RTS firmy Somfy -radiowy moduł czujki  montowany jest najczęściej na belkę frontową markizy ,czyli część markizy najbardziej wysuniętą w głąb tarasu i narażoną na podmuchy wiatru. Doskonale sprawdza się ważdych warunkach zasilana 2 szt. baterii AAA i wbudowanym potencjometrem gdzie można ustawić czułość automatycznego zwinięcia markizy.Współpracuje z silnikami i centralkami Somfy Dostępne kolory czujki - biały ,szary ,czarny, lub malowanie na dowolny kolor RAL.

eolis 3 d

Soliris Sensor RTS LED firmy Somfy- czujka radiowa słoneczno-wiatrowa w wersji przewodowej możliwość regulacji natężenia promieni słonecznych i siły wiatru.

eolis soliris

Piloty do sterowania markizami firmy Somfy:

 TELIS 1 RTS PURE STAR51810646 Patio soliris1811020 Telis 16 RTS Pure