16 lat na rynku
604 717 414, 61 825 78 30
biuro@normadecor.pl

Rolety do mieszkań w stanie deweloperskim

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie montażu rolet zewnętrznych w nowo oddanych budynkach mieszkalnych. Często zdarza się, że nowo powstałe mieszkania są wyposażone w skrzynki roletowe różnych producentów. Posiadamy duże doświadczenie i magazyn wszystkich niezbędnych komponentów do ewentualnego doposażenia Państwa mieszkania w system roletowy.

Bardzo ważną rzeczą jest, aby decyzję o montażu rolet podjąć jak najwcześniej po przejęciu mieszkania. Daje nam to możliwość swobodnego zaplanowania rodzaju sterowania roletami, doprowadzenie niezbędnej elektryki, czy też ewentualnych poprawek w zamontowanych skrzynkach. Nasze montaże wykonujemy zarówno w mieszkaniach jak i w budynkach szeregowych.

Zapraszamy do współpracy deweloperów, mając produkcję rolet zewnętrznych możemy zaproponować bardzo korzystne warunki współpracy zakupu rolet do nowo powstałych budynków.
Wszystkie prace związane z montażem rolet zewnętrznych możemy wykonać etapowo od montażu samych skrzynek roletowych do kompletnego uzbrojenia mieszkania w system roletowy.

 

Niektóre realizacje – montaż rolet dla deweloperów:

  • Osiedle ''Cztery Ogrody'' Szczecin – ok. 580 m2 rolet z silnikami w systemie Beclever
  • ''Wille Sołackie'' Poznań ok. 1000 m2 – ponad 200 szt. rolet z silnikami w systemie Beclever
  • ''Willa Miejska ul. Śpiewaków'' Poznań - rolety Beclever
  • ''Warzelnia'' Poznań ponad 550 m2 rolet - wypełnienia skrzynek roletowych z silnikami
  • ''Srebrzysta Aleja'' pod Warszawą - montaż ok. 150 szt. rolet Integro z silnikami elekrtycznymi

Galeria